צור קשר

שם
טלפון
נושא
מבקש לקבל מידע וחמרים מקצועיים ושיווקיים מ"שחר
 

פסיכודרמה


מטרת התוכנית

השאלה של מה זה להיות בריא? מהוא אושר? כיצד להימנע מהסבל האנושי האוניברסאלי, העסיקה ומעסיקה המון אנשים ללא הבדל גזע, מין, מצב כלכלי ומצב משפחתי.

במסע שלי לחיפוש חוויתי למדתי כלים ושיטות בשילוב גוף נפש ורוח במטרה להביא לאיזון כללי של שלושת המרכיבים ואיתו בריאות אמיתית ומלאה ותחושת מלאות פנימית שמחה ואושר.

• מבנה התוכנית

עבודת הפסיכודרמה נותנת הזדמנות לחוויה אחרת של המשבר, חוויה שהיא מעבר לקונקרטי השכלי והרגשי, דרך הפסיכודרמה ניתן לגלות דרכים נוספות להפנמה של מצב קיים ולפתח שיטות וכלים להתמודדות ממקום אחר.

דמיינו לכם מסע בו אתם פוגשים את הצדדים השונים במשבר, למשל את האנשים המעורבים, ההתלבטויות והאפשרויות ובעיקר את הפחדים והייאוש ועכשיו מתחילים דיאלוג בטכניקות משולבות לחיפוש דרכים להתמודדות, הקלה ואולי ריפוי. - ככה זה בפסיכודרמה והשילוב עם פסיכולוגיה רוחנית מניב לעיתים תוצאות מפתיעות.

• הפעילות הקבוצתית

המון קורה בקבוצת פסיכודרמה משולבת, ולמעשה החיפוש והחקירה למשמעות נעשים חווייתיים, כיפים ולעיתים מאוד מעמתים אם כל מה שלכאורה ידענו או עם מה שלא ממש היינו מודעים לו.יש שיתחברו לדינאמיקה המרגשת במעגל הדינאמי ויש שיתחברו לתהליכים בתנועה ומדיטציה. בפגישה על במת הפסיכודרמה אנו נפגשים בכל פגישה עם הנושא הקבוצתי שמיוצג ע"י  "הפרוטגוניסט" ואיתו יוצאים למסע.<< הקודםלרשימה המלאההבא >>