צור קשר

שם
טלפון
נושא
מבקש לקבל מידע וחמרים מקצועיים ושיווקיים מ"שחר
 

הצוות הניהולי הבכיר

עמירם נאמןיזם ומנכ"ל "שחר" – עמירם הינו מנהל ויזם עסקי וחברתי. כיועץ ארגוני בעל ניסיון רב שנים (סיים לימודיו לתואר (M.Sc) במינהל עסקים - התמחות בהתנהגות ארגונית ,אוניברסיטת תל אביב), עמירם ייסד, הקים, ניהל ומיתג חברות לייעוץ ארגוני, מחקר והדרכה , היה שותף בצוותי הקמה של עמותות ופעולות למען הקהילה ("בטרם" - מניעת היפגעות ילדים, "התחלה טובה" - הגב' עליזה אולמרט ועוד).

היוזמה של עמירם להקים את "שחר – המקום לתמיכה והעצמה למחלימים אונקולוגים" נבעה מתהליכי תמיכה והחלמה של בני משפחה שחלו בסרטן.

מיכה אורן – שותף ומנהל - מיכה הינו יועץ ארגוני ומומחה לפיתוח מערכות למידה בעל ניסיון של 30 שנה, בעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בפסיכולוגיה קוגניטיבית ופסיכולוגיה של הלמידה, בעברו ראש הענף לפיתוח ארגוני והדרכה של חיל-האוויר. הקים, ניהל וייעץ לחברות רבות בכל מגזרי המשק.

מיכה חבר ליוזמה להקמת "שחר – המקום לתמיכה והעצמה" מתוך היכרות קרובה עם הצורך לתהליכי תמיכה והעצמה של בני משפחה שחלו והחלימו ממחלת הסרטן.

ד"ר שולמית ריזלשותפה ומנהלת המקצועית של שחר ורופאה אונקולוגית.

ד"ר ריזל מנהלת כיום את היחידה לאונקולוגית השד, במרכז הרפואי רבין, והיא נחשבת כמומחית בעלת שם בטיפול ובריפוי סרטן השד.

ד"ר ריזל, בשיאה של קריירה של טיפול אונקולוגי רפואי בחולי סרטן, מבקשת להיות בין מובילי הגישה השיקומית למחלימים ממחלת הסרטן ולאפשר למחלימים תהליכי העצמה אישית וחיזוק הגוף והנפש.